SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kaç tür üyelik var?

A :

Her yeni üyemiz sitemize 'standard üye' statüsünde kayıt olmaktadır. Ancak standard üyelik dışında kıdemli ve elit üye olmak üzere iki üyelik türü daha biliyormuydunuz.com'da bulunmaktadır. Bu üyelik türleri başvuruya kapalı olup ancak sizin paylaşımlarınız göz önüne alınarak bir yönetici tarafından atanabilmektedir.

Kıdemli üyelerimizin yorumları onay gerektirmeksizin yayınlanırken, elit üyelerimizin tüm paylaşımlarında onay gerekmemektedir.

Biliyormuydunuz.com ücretsiz mi?

A :

Evet, biliyormusunuz.com'a üye olmak ve tüm içeriğinden faydalanmak ücretsizdir. Sizlerden ricamız, sizlerin de bildiği ilginç bilgileri, özellikle de yaşadığınız bölgenin öne çıkan özelliklerini bizlerle paylaşmanız. 

Neden üye olmalıyım?

A :

Üye olarak yeni içerik ekleme ve eklenen içeriklere yorum yapabilme şansınız olacaktır. Ayrıca eklediğiniz içeriklerin onay durumuna ve yorum yaptığınız içeriklere de kullanıcı panelinizden rahatlıkla erişebileceksiniz.

Eklediğim içerikler ve yaptığım yorumlar neden hemen yayınlanmıyor?

A :

Site içeriğinin düzenli ve belli bir kalitede olmasını sağlamak için yeni üyelerimiz tarafından eklenen tüm içerikler ve yapılan tüm yorumlar yönetici ve editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanmaktadır. Ancak zaman içerisinde üyelik statünüz değiştirilerek yapmış olduğunuz yorumlar ve eklenen içerikler için onay gereksinimi ortadan kalkabilmektedir. Bu ise sizin paylaşımlarınız ve biliyormuydunuz.com'da geçirdiğiniz zaman göz önüne alınarak yapılmaktadır.